^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

folia stretchPlan założenia Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Przemysław Kąkol firmy działającej w branży tekstylnej powstał w 1999 roku. Zaledwie w ciągu kilku miesięcy firma została zarejestrowana i była gotowa do podboju rynku. Pierwszym dużym krokiem w naszej historii jest rok 2005...

PHU Przemysław Kąkol

Reklamówki i woreczki LD i HDPE również na rolce.

Torebki foliowe HDPE służą do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Łatwe do zamknięcia za pomocą zamykarek na taśmę klejącą . Woreczki foliowe HDPE posiadają atesty na kontakt z artykułami żywnościowymi. Możliwości użycia torebek HDPE są bardzo szerokie, woreczki HDPE znajdują zastosowanie w piekarnictwie (np. do pakowania chleba), cukiernictwie, handlu detalicznym i przemyśle oraz każdym gospodarstwie domowym używane jako torebki do żywności.

Reklamówki foliowe - jednorazowe reklamówki HDPE - to najważniejsze opakowanie zbiorcze w sklepach i supermarketach. Cienkie reklamówki HDPE to praktyczne i poręczne opakowanie z cienkiej folii, które cieszy się niezmienną popularnością już od dłuższego czasu. Oferujemy również wygodne reklamówki na rolce w konkurencyjnych cenach.

Oferowane przez nas woreczki i reklamówki foliowe HDPE są wysokiej jakości, dostępne w wielu rozmiarach i grubości dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych Klientów.

Zadaj pytanie

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
 
Akceptuje Politykę strony.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
captcha
Przeładuj

Copyright 2018  PHU Przemysław Kąkol